english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Kontakty » Ministerstvo životního prostředí

Ministerstvo životního prostředí

Řídicí orgán - Ministerstvo životního prostředí - kontakty

Seznam kontaktů je aktuální k 5. 8. 2015.
Sekce fondů EU, finančních a dobrovolných nástrojů
Jan Kříž - náměstek ministra
             - ředitel sekce fondů EU, finančních a dobrovolných nástrojů,
               
tel: +420267122564, Jan.Kriz@mzp.cz
Reda Ifrah, tel: +420267122337, Reda.Ifrah@mzp.cz

Václava Stará - sekretariát, tel: +420267122037, Vaclava.Stara@mzp.cz
Lenka Novotná - sekretariát, tel: +420267122301, Lenka.Novotna@mzp.cz

Odbor fondů EU:
Jaroslav Michna - ředitel odboru fondů,
                          tel: +420267122416, Jaroslav.Michna@mzp.cz
Petra Fialková - sekretariát, tel: +420267122618, Petra.Fialkova@mzp.cz
Petra Hřebíčková - sekretariát, tel: +420267122092, Petra.Hrebickova@mzp.cz

Oddělení kontrol a auditů fondů EU:
Šárka Hartychová, tel.: + 042026712978, Sarka.Hartychova@mzp.cz
Eva Adášková, tel.: +042026712513, Eva.Adaskova@mzp.cz
Ondřej Holčák, tel: +420267122419, Ondrej.Holcak@mzp.cz
Eva Kolešková, tel: +420267122121, Eva.Koleskova@mzp.cz
Jan Obruča, tel: +420267122638, Jan.Obruca@mzp.cz
Miloš Strahal, tel: +420267122057, Milos.Strahal@mzp.cz
Jan Škulina, tel.: +42067122757, Jan.Skulina@mzp.cz
Lukáš Pokorný, tel: +420267122125, Lukas.Pokorny2@mzp.cz
Dana Prosecká, tel: +420267122294, Dana.Prosecka@mzp.cz

Oddělení právní podpory fondů EU:
Kateřina Holendová, tel: +420267122097, Katerina.Holendova@mzp.cz
Monika Ansorgová, tel: +420267122615, Monika.Ansorgova@mzp.cz
Tomáš Sekot, tel: +420267122134, Tomas.Sekot@mzp.cz 
Kateřina Čižmárová, tel: +420267122034, Katerina.Cizmarova@mzp.cz 

Oddělení implementace projektů fondů EU:
Lucie Pudivítrová, tel: +420267122775, Lucie.Pudivitrova@mzp.cz
Pavel Bláha, tel: +420267122182, Pavel.Blaha@mzp.cz
Markéta Koštejnová, tel: +420267122848, 
Marketa.Kostejnova@mzp.cz
Marta Matušíková, tel: +420267122458, Marta.Matusikova@mzp.cz
Zdeněk Špringar tel: +420267122854, Zdenek.Springar@mzp.cz
Alena Voláková, tel: +420267122115, Alena.Volakova@mzp.cz
Eva Slouková, tel: 1420267122432, Eva.Sloukova@mzp.cz
Hana Svobodová, tel: +420267122091, Hana.Svobodova@mzp.cz 

Oddělení financování fondů EU:
Petra Janda, tel: +420267122131, Petr.Janda@mzp.cz
Stanislav Dušek, tel: +420267122747, Stanislav.Dusek@mzp.cz
Jiří Borecký, tel: +420267122503, Jiri.Borecky@mzp.cz
Nikola Hubáčková, tel: +420267122842, Nikola.Hubackova@mzp.cz
Eva Mlezivová, tel: +420267122344, Eva.Mlezivova@mzp.cz
Ladislav Řehůřek, tel: +420267122190, Ladislav.Rehurek@mzp.cz
Zuzana Třešková, tel: +420267122517, Zuzana.Treskova@mzp.cz

Oddělení metodické a informačních systémů fondů EU:
Petr Koleška, tel: +420267122792, Petr.Koleska@mzp.cz
Anna Helvigová, tel: +420267122074, Anna.Helvigova@mzp.cz
Jan Blahník, tel: +420267122390,
Jan.Blahnik@mzp.cz
Petra Mikšovská, tel: +420267122530,
Petra.Miksovska@mzp.cz
Barbora Mlčochová, tel: +420267122059, 
Barbova.Mlcochova@mzp.cz
Kateřina Zárubová, tel: +420267122196, Katerina.Zarubova@mzp.cz

Oddělení technické pomoci fondů EU:
Radek Brynda, tel: +420267122426, Radek.Brynda@mzp.cz
Ivona Kristiánová, tel: +420267122754, Ivona.Kristianova@mzp.cz
Lucie Frühwirtová, tel: +420267122141, Lucie.Fruhwirtova@mzp.cz
Eva Richtrová, tel: +420267122164, Eva.Richtrova@mzp.cz
Monika Rylichová, tel: +420267122809, 
Monika.Rylichova@mzp.cz
Iva Šlemendová, tel: +420267122773, Iva.Slemendova@mzp.cz
Hana Houšková, tel: +420267122185, Hana.Houskova@mzp.cz
Klára Leopoldová, tel: ++420267122206, Klara.Leopoldova@mzp.cz

Oddělení monitoringu a evaluací fondů EU:
Barbora Holková, tel:+420267122429, Barbora.Holkova@mzp.cz
Denisa Ammerová, tel: +420267122614, Denisa.Ammerova@mzp.cz
Lenka Cinegrová, tel: +420267122950, Lenka.Cinegrova@mzp.cz
Kristýna Bláhová, tel: +420267122330, Kristyna.Blahova@mzp.cz
Dagmar Borecká, tel: 420267122331, Dagmar.Borecka@mzp.cz
Libor Dorňák, tel: +420267122004, Libor.Dornak@mzp.cz
Jiří Petřivalský, tel: +420267122166, 
Jiri.Petrivalsky@mzp.cz

Zelená linka: 800 260 500

adresa:
Ministerstvo životního prostředí
Vršovická 65, Praha 10, 100 10
Ústředna: tel: +420 26712 1111, fax: +420 267 310 308
e-mail: info@mzp.cz
http://www.mzp.cz/cz/index




Partneři

Evropská unie



Tento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.