english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Podpořené projekty » Úplný přehled podpořených projektů

Úplný přehled podpořených projektů

Projekt rekonstrukce budov zakladnich skol v majetku mesta Bojkovice do nizkoenergetickeho standardu

Projekt řeší úsporu energie v budovách města Bojkovice a to: Základní škole TGM, Štefánikova 460 a Základní praktické škole, Štefánikova 957, obě v Bojkovicích.
 

Základní škola TGM, Štefánikova 460, Bojkovice je školní komplex, který tvoří několik budov. V rámci projektu jsou řešeny dvě budovy a to stará školní budova o 3 podlažích a učebnový pavilon o 4 podlažích. Projekt řeší provedení zateplení obvodových konstrukcí, střešní konstrukce a výměnu oken a dveří spojenou s regulací ústředního vytápění. Základní škola slouží pro 534 žáků, z nichž cca 200 dojíždí ze spádových obcí.

Základní škola praktická, Štefánikova 957, Bojkovice je samostatně stojící budova, částečně zvýšena půdní vestavbou na 3 podlaží. Projekt řeší zateplení obvodových konstrukcí a střechy, výměnu oken a dveří včetně regulace ústředního vytápění. Základní škola praktická slouží pro cca 30 dětí a to jak místních tak i dojíždějících. 

Cílem projektu je dosažení úspor energie na vytápění a ohřev teplé užitkové vody. Úsporou je snížení spotřeby energie zlepšením tepelně technických vlastností obvodových konstrukcí, střešní konstrukce, rekonstrukcí a regulací zdroje tepla a tím i zlepšení kvality ovzduší v městské zástavbě, při využití enviromentálně šetrných způsobů výroby energie.

Celkové náklady: 14 180 880 Kč
Celkové uznatelné náklady: 12 134 650 Kč
Celková výše podpory: 10 314 452 Kč
 
Příjemce: Mesto Bojkovice
Místo realizace: Uherské Hradiště, Zlínský kraj
Prioritní osa: 3
Výzva: III. vyzva OPZP
 
Akceptační číslo: 8009653
Číslo MSC2007: CZ.1.02/3.2.00/08.01483
 
Stav projektu: Projekt finálně uzavřen
Mezistav projektu:  Projekt není v žádném mezistavu.
 
Fotogalerie projektuPartneři

Evropská unieTento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.