english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Podpořené projekty » Úplný přehled podpořených projektů

Úplný přehled podpořených projektů

Zatepleni objektu materskych skol v Bolaticich a v Borove

Investiční záměr řeší zateplení objektů mateřských škol v Bolaticích a v Borové, neboť jejich stávající stav byl z hlediska energetiky naprosto nevyhovující. Mateřská škola Bolatice je tvořena komplexem 4 navazujících budov, mateřská škola Borová je tvořena jednou budovou. U všech objektů se jednalo o kompletní zateplení stěn, výměnu výplní otvorů a zateplení plochých střech.
 

Hlavním cílem projektu je snížení energetických ztrát v objektech mateřských škol v Bolaticích a v Borové tak, aby navržená opatření zohledňovala vnější klimatické podmínky, lokální klimatické podmínky, vnitroklimatické prostředí a efektivnost investice do zateplení.

Dílčími cíli projektu je snížení energetické náročnosti jednotlivých budov, úspora nákladů vynaložených na energie, snížení emisí oxidu uhličitého a zvýšení informovanosti občanů o dopadech realizovaných energeticky šetrných opatření.

Celkové náklady: 6 309 371 Kč
Celkové uznatelné náklady: 5 206 571 Kč
Celková výše podpory: 4 425 585 Kč
 
Příjemce: Obec Bolatice
Místo realizace: Opava, Moravskoslezský kraj
Prioritní osa: 3
Výzva: III. vyzva OPZP
 
Akceptační číslo: 8009933
Číslo MSC2007: CZ.1.02/3.2.00/08.01030
 
Stav projektu: Projekt finálně uzavřen
Mezistav projektu:  Projekt není v žádném mezistavu.
 
Fotogalerie projektuPartneři

Evropská unieTento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.