english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Operační program Životní prostředí zahájí další vlnu příjmu žádostíTisková zpráva

15.09.2008  -
Ministerstvo životního prostředí (MŽP) a Státní fond životního prostředí ČR (SFŽP ČR) zahajují příjem projektů do další vlny příjmu žádostí o dotace z druhého největšího operačního programu ČR - Operačního programu Životní prostředí.

Peníze pro odpadové hospodářstvíTisková zpráva

04.08.2008  -
Ministerstvo životního prostředí (MŽP) a Státní fond životního prostředí ČR (SFŽP ČR) zahajují příjem projektů do páté vlny příjmu žádostí o dotace z druhého největšího operačního programu ČR - Operačního programu Životní prostředí.

Soutěž pro mladé filmařeTisková zpráva

28.07.2008  -
Státní fond životního prostředí České republiky (SFŽP) ve spolupráci s filmovým festivalem Fresh Film Fest (FFF) vyhlašuje soutěž o audiovizuální znělku Operačního programu Životní prostředí. Svá díla mohou filmaři posílat do 20. srpna 2008.

Významná bariéra pro předkládání žádostí o podporu podnikatelskými subjekty byla odstraněnaTisková zpráva

25.07.2008  -
Notifikační proces poskytování veřejné podpory pro vybrané podoblasti podpory prioritní osy 1 - Zlepšování vodohospodářské infrastruktury a snižování rizika povodní a prioritní osy 2 - Zlepšení kvality ovzduší a snižování emisí byl úspěšně dokončen.

Čtvrtá výzva pro příjem žádostí v OPŽP otevřenaTisková zpráva

25.07.2008  -
Ministerstvo životního prostředí České republiky (MŽP) a Státní fond životního prostředí České republiky (SFŽP) vyhlašují příjem žádostí do dalších prioritních os Operačního programu Životní prostředí. Žádosti o dotace bude možné podávat od 1. srpna 2008 do 18. prosince 2009.

První Velké vodohospodářské projekty předloženyTisková zpráva

02.07.2008  -
V probíhající kontinuální výzvě na předkládání Velkých projektů* do Prioritní osy 1 Zlepšování vodohospodářské infrastruktury a snižování rizika povodní v rámci Operačního programu Životní prostředí (OPŽP) byly na Státní fond životního prostředí ČR (SFŽP) předloženy první dva velké projekty.

Pět a půl miliardy pro životní prostředí z Evropské unieTisková zpráva

15.05.2008  -
Řídící výbor Operačního programu životní prostředí (OPŽP) doporučil celkem 397 projektů podaných ve druhé a 434 projektů podaných ve třetí výzvě OPŽP ke schválení. Schválené žádosti včera stvrdil svým podpisem ministr životního prostředí Martin Bursík.

Vlajková loď OPŽP na Envi BrnoTisková zpráva

13.05.2008  -
Rozsáhlou expozici a poradenské středisko Operačního programu Životní prostředí najdou zájemci v pavilonu D brněnského výstaviště od 20. do 22. května. Expozici návštěvníci veletrhu ENVI Brno určitě nepřehlédnou, neboť je postavena jako nefalšovaná loď.

Osm sběrných dvorů odpadů v Plzeňském krajiTisková zpráva

10.04.2008  -
Města Horažďovice, Horšovský Týn, Nepomuk, Plasy, Plzeň, Stříbro a  obce Líně a Zbůch obdržela v těchto dnech rozhodnutí ministra životního prostředí Martina Bursíka o finanční podpoře na projekt výstavby nových sběrných dvorů odpadů z prostředků Evropské unie, Operačního programu životní prostředí.

Nový časopis pro žadatele o evropské penízeTisková zpráva

01.04.2008  -
Státní fond životního prostředí ČR připravil pro zástupce obcí, státní instituce i širokou veřejnost časopis Priorita, který má pomoci čtenářům k lepší orientaci v dotační politice Evropské unie a České republiky.
Počet nalezených článků 73, zobrazeny články od 51 do 60
<< < [1] [2] [3] [4] [5] 6 [7] [8] > >>Partneři

Evropská unieTento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.