english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Aktuality
  • Tisk

Nová znělka Operačního programu Životní prostředí

04.09.2008 - Státní fond životního prostředí České republiky ve spolupráci s filmovým festivalem Fresh Film Fest (FFF) vyhlásil v červenci soutěž o audiovizuální znělku Operačního programu Životní prostředí. Žánr znělky nebyl stanoven a délka nesměla přesáhnout 25 vteřin.

Porota neměla lehký úkol, ale nakonec vybrala animovanou znělku od Jana Netušila, který přes noc rozpohyboval barevné fólie, aby stihl uzávěrku soutěže. Z Karlových Varů si ke svému velkému překvapení odvezl 50 000 Kč.
Znělka bude používána při tiskových konferencích, odborných seminářích, prezentačních a propagačních akcích Státního fondu životního prostředí České republiky a Ministerstva životního prostředí.

Porota rozhodovala ve složení:
Rút Bízková - náměstkyně ministra životního prostředí
Petr Štěpánek - ředitel SFŽP ČR
Lenka Brandtová - vedoucí odboru komunikace a tisková mluvčí SFŽP ČR
Martin Pošta - ředitel FFF
Radka Weiserová - vedoucí produkce FFF

Státní fond životního prostředí na filmovém festivalu Fresh Film Fest podporuje značku „CIN-EKO", která byla programovou radou udělena sedmi filmům, v nichž se výjimečným způsobem pojednává téma životního prostředí.
Veškeré materiály FFF jsou tištěny na recyklovaném papíře a SFŽP ČR také podporuje recyklaci odpadů během konání festivalu.

Lenka Brandtová, mluvčí SFŽP, předala za přítomnosti ředitele festivalu Martina Pošty cenu vítězi soutěže Janu Netušilovi.

 

Vítězná znělka Operačního programu Životní prostředí

Partneři

Evropská unieTento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.