english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Aktuality
  • Tisk

Soutěž o audiovizuální znělku Operačního programu Životní prostředí

26.07.2008 - V rámci mezinárodního filmového festivalu mladých filmařů Fresh Film Fest v Karlových Varech vyhlásil Státní fond životního prostředí a Fresh Film Fest soutěž o audiovizuální znělku Operačního programu Životní prostředí.

Filmaři mohou nabídnout svůj 25 vteřin dlouhý filmový spot na téma pro vodu, vzduch a přírodu. Znělka by měla pozitivně motivovat potenciální žadatele o dotace z EU, pobavit, potěšit a reprezentovat zároveň.

Znělka bude používána při tiskových konferencích, odborných seminářích, prezentačních a propagačních akcích Státního fondu životního prostředí České republiky (SFŽP) a Ministerstva životního prostředí České republiky (MŽP) apod. Bude přístupná na internetových stránkách SFŽP a stránkách určených propagaci operačního programu.
Návrhy je možné posílat do 20. srpna na adresu festivalu Fresh Film Fest.

Znělka bude hodnocena porotou složenou z členů Státního fondu životního prostředí ČR, Ministerstva Životního prostředí ČR a Fresh Film Festu (porota bude ustavena k termínu uzávěrky). Autor vítězného návrhu bude odměněn částkou 50 000 Kč. Vyhlášení výsledků proběhne v pátek 29. srpna 2008 a bude spojeno s projekcí vítězného návrhu.

Podmínky a pravidla soutěže ke stažení.

Oficiální stránky Fresh Film Festu .
Partneři

Evropská unieTento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.