english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Aktuality
  • Tisk

Jste majitelem rodinného domu a zajímají vás úspory energie? Nebo se chcete dozvědět informace o dotacích pro vaše město či obec?Tisková zpráva

16.04.2015 - Potom byste neměli minout stánek číslo 164 v pavilonu P. Na Mezinárodním stavebním veletrhu IBF v Brně budou veřejnosti představeny aktuální výzvy programů Nová zelená úsporám a Operačního programu Životní prostředí.

Prvního dubna ohlásilo Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR výzvy pro rodinné domy v celé ČR a pro pražské bytové domy. Žádosti začne SFŽP přijímat elektronicky od 15. května. „Letos bude na energetické úspory rozděleno 1,1 mld. korun, z toho je 600 milionů určeno pro majitele rodinných domů na celém území České republiky a 500 milionů pro majitele bytových domů v Praze," říká Petr Valdman, ředitel Státního fondu životního prostředí ČR.

Na stánku Ministerstva životního prostředí a Státního fondu životního prostředí ČR bude každý den po dobu trvání veletrhu vždy od 13 hodin seminář k možnostem čerpání dotací z programu Nová zelená úsporám. Na středu 22. dubna od 13 hodin Státní fond životního prostředí ČR připravil speciální seminář zaměřený na podmínky čerpání dotací z programu Nová zelená úsporám, který je určen odborné veřejnosti a profesionálům v oboru stavebnictví. Tento seminář se koná v pavilonu P v sále P3. V sobotu 25. dubna se od 11 hodin uskuteční seminář k podmínkám čerpání dotací z programu Nová zelená úsporám pro širokou veřejnost a to na přednáškovém mole v pavilonu P.

MŽP a SFŽP ČR představují v rámci veletrhu IBF 2015 ještě Operační program Životní prostředí pro nové programové období 2014 - 2020. Navštivte stánek číslo 164 Státního fondu životního prostředí ČR v pavilonu P, kde obdržíte potřebné informace k získání dotací pro vaše město či obec.

 
Partneři

Evropská unieTento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.