english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Aktuality
  • Tisk

Priorita ve speciálním vydání

24.09.2014 - Jak jistě dosáhnout na dotaci z Operačního programu Životní prostředí? Jak si co nejrychleji a nejefektivněji nechat proplatit náklady na podpořený projekt? Kdo má jistotu, že dotaci získá, kdo ji nemá a proč? Odpovědi na tyto otázky naleznete ve speciální příloze o akceleračních opatřeních aktuálního vydání Priority.

Aktuální Priorita přináší obsáhlou tematickou přílohu, která je zaměřena na to, jak získat co nejjistěji dotaci z končícího Operačního programu Životní prostředí. Peněz v programu je prozatím stále dost, problém je však s časem. Vyplývá z toho, že ti žadatelé, kteří budou váhat se získáním Rozhodnutí o poskytnutí dotace od Státního fondu životního prostředí ČR, ztrácejí jistotu, že dotaci získají. Liknavost v realizaci projektů se dále nemusí vyplatit ani těm, kteří již Rozhodnutí o poskytnutí dotace mají, tedy příjemcům podpory. Ty projekty, které nebudou profinancovány do konce příštího roku, z OPŽP podpořeny nebudou, protože vzhledem k blížícímu se konci stávajícího programového období podpořeny být ani nemohou.

Priorita 9-10/2014
Partneři

Evropská unieTento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.