english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Aktuality
  • Tisk

Další opatření k akceleraci OPŽP

21.10.2013 - Dnes Státní fond životního prostředí ČR zahájil činnost jednosměrného telefonického centra OPŽP. Pracovníci tohoto centra budou obvolávat žadatele v Operačním programu Životní prostředí s připomínkou na urychlené předkládání faktur k realizovaným projektům a zároveň upozorňovat na nutnost  podání Žádosti o platbu.

Obě tyto činnosti jsou nedílnou součásti k získání finančních prostředků z přidělené dotace. Termín pro přijímání posledních žádostí o platbu je letos stanoven na 20. listopadu 2013.

Pokud je ve Vašem případě již zahájena realizace a mohli byste čerpat finanční prostředky v letošním roce, ale potřebujete k tomu od SFŽP ČR nějaké informace, obraťte se, prosím, na náš e-mail: urgence.financovani@sfzp.cz a my Vám pomůžeme věc vyřešit.

Během celého letošního roku jsme společně činili kroky k maximalizaci čerpání finančních prostředků z Operačního programu Životní prostředí, nyní je načase celý proces urychleně dovést do zdárného konce.
Partneři

Evropská unieTento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.