english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Aktuality
  • Tisk

Oznámení o změně postupu při předkládání zadávací dokumentace k posouzení ze strany SFŽP (pouze XLIV. a XLV. výzva OPŽP)

12.09.2013 - Oznamujeme příjemcům dotací z OPŽP, kteří své projekty realizují v rámci XLIV. nebo XLV. výzvy, že došlo k úpravě postupu žadatele při předkládání zadávací dokumentace k posouzení ze strany SFŽP. Důvodem je zrychlení administrace a administrativní ulehčení pro žadatele.

Ministerstvo životního prostředí schválilo výjimku ze standardních postupů posouzení zadávacích řízení, která spočívá v tom, že žadatelé v rámci XLIV. a XLV. výzvy OPŽP nyní předkládají zadávací dokumentaci k  posouzení SFŽP společně s dokumentací k průběhu a výsledku výběrového řízení, tj. po uzavření smlouvy s vybraným uchazečem.

Průběh zadávacího řízení tak bude ze strany SFŽP posuzován uceleně až po ukončení výběrového řízení (nikoliv po jednotlivých fázích). Ostatní povinnosti žadatelů vztahující se k zadávacím řízením jsou uvedeny v Závazných pokynech pro žadatele, kapitola 5 Zadávací řízení.
Partneři

Evropská unieTento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.