english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Aktuality
  • Tisk

Letní soutěž „Evropa v mém regionu"

16.07.2012 - Chcete vyhrát digitální fotografické vybavení v hodnotě 1000 eur a výlet do Bruselu pro dvě osoby? Zúčastněte se letní foto soutěže „Evropa v mém regionu". Soutěž probíhá na stránce Evropské komise na Facebooku.

V letošním roce je možné si vybrat ze dvou fotografických soutěží, případně se zapojit do obou. Nově vyhlášenou letní soutěží fotografií na evropské úrovni je soutěž „Evropa v mém regionu",  do které mohou svá díla zaslat jak organizace, které financování z evropských fondů využívají - v sekci „Můj projekt", tak i ti, které nějaký projekt zaujme - sekce „Na vlastní oči". K české soutěži „Vyfoť projekt" se tak pro všechny zájemce přidává další možnost, jak využít na cestách Evropou i naší republikou své fotoaparáty a třeba i něco vyhrát.

Informace o evropské soutěži najdete na: https://www.facebook.com/EuropeanCommission a další novinky pak na stránce @EU_Regional na Twitteru.
Partneři

Evropská unieTento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.