english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Aktuality
  • Tisk

Priorita o OPŽP

08.06.2012 - Aktuální Priorita se věnuje současnému stavu čerpání finančních prostředků z Operačního programu Životní prostředí i změnám v jeho administraci. Horkou novinkou jsou pak chystané reklamní kampaně, které mají operační program více přiblížit veřejnosti.

Dalším tématem jsou úspěšné projekty některých vybraných žadatelů. Priorita rozvádí projekty podpořené z Operačního programu Životní prostředí, které byly pracovníky Státního fondu životního prostředí ČR vybrány pro nástěnný kalendář, jenž získal ocenění v marketérské soutěži Hvězda 3D reklamy.

Neméně poutavým čtením pak je příběh japonského filozofa a farmáře Masanobu Fukuoka, který farmařil do věku devadesáti pěti let a díky svému odkazu bývá řazen k pěti velikánům hnutí ekologického zemědělství. Do spojitosti je dáván s Rakušanem Rudolfem Steinerem, německým Švýcarem Hansem Müllerem, Lady Eve Balfourovou ze Spojeného království a J. I. Rodalem ze Spojených států.

Priorita 05/2012
Partneři

Evropská unieTento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.