english  | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Pokyny pro příjemce
  • Tisk

Ex post monitoring vodohospodářských projektů OPŽP 2007 – 2013

09.04.2015 - Pokud jste se nezúčastnili seminářů pořádaných na téma následného monitoringu vodohospodářských projektů, můžete si stáhnout prezentaci z těchto seminářů. Zároveň připomínáme, abyste aktualizovali své kontaktní údaje v informačním systému.

S ohledem na povinnost dodržování podmínek poskytnutí dotace uvedených v RoPD u projektů podpořených z OPŽP v programovém období 2007 - 2013 v rámci prioritní osy 1 (podoblasti podpory 1.1.1 a oblasti podpory 1.2), pořádal Státní fond životního prostředí ČR semináře zaměřené na následný (ex post) monitoring v době udržitelnosti. Prezentaci z těchto seminářů si v PDF můžete stáhnout níže.

K vyplnění nástrojů pro účely ex post monitoringu daného projektu jste vyzváni zasláním elektronické zprávy (úkolu) v IS BENE-FILL a na vyplnění máte lhůtu 3 měsíce. Z toho důvodu upozorňujeme všechny příjemce na povinnost zaktualizovat své kontaktní údaje v IS BENE-FILL, a to prostřednictvím požadavku zaslaného na emailovou adresu dotazy@sfzp.cz

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se ex post monitoringu vodohospodářských projektů v programovém období 2007 - 2013 nás neváhejte kontaktovat na emailu monitoring.vhi@sfzp.cz.

Prezentace ze seminářů ke stažení
Partneři

Evropská unieTento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj.